В 1. В клас се проведе творческа работилничка за изработване на мартеници.

От 1. В клас с класен ръководител г-жа Сара Салех- Николова Ви пожелаваме:
Честита Баба Марта!
Бъдете бели и засмени,
румени, здрави и благословени!
????⚪️
 
В 1. Вклас се проведе творческа работилничка за изработване на мартеници. Специален гост беше г-жа Йоана Йотова -майка на Нина, която с много желание и вдъхновение показа на децата как сами да създадат красиви мартеници.
Учениците работиха с голям ентусиазъм и старание, а резултатът бяха прекрасни ръчно изработени творби, изпълнени с настроение и усмивки.